در زمان های گذشته که با پیشرفت تکنولوژی روبرو نشده بودیم ، زمانی که فردی به شما مراجعه می کرد و زنگ درب را میزد شما اطلاعی از فرد مراجعه کننده نداشته و بدون مشاهده ی او و یا شنیدن صدای او ، نیاز داشتید تا دم درب حیاط بروید و درب را باز کنید.اما با پیشرفت تکنولوژی انواع آیفون ها به تولید رسیدند که قابلیت باز کردن درب از داخل واحد را داشتن و ارتباط صوتی بین فرد مراجعه کننده و صاحب ساختمان برقرار می کردند. ورود دربازکن های صوتی به بازار کشور تغییر و تحولاتی را ایجاد نمود و فرد مراجعه کننده می ‌توانست از طریق پنل دم درب و گوشی در داخل واحد با شما ارتباط برقرار کند.این نوع دربازکن ها با نام اف اف شناخته می شد. سال ها بعد در بازکن های تصویری که دارای مانیتور بودند به تولید رسیدند ، این آیفون‌ها با نام آیفون تصویری مورد توجه افراد قرار گرفتند و امکان مشاهده تصویر مراجعه کننده برای افراد داخل ساختمان به وسیله ی این دربازکن میسر بود.آیفون های تصویری امروزه با قابلیت ها و امکانات جدید به تولید می رسند و با استقبال چشمگیری مواجه شده اند. برای خرید آیفون تصویری باید با قابلیت ها و امکانات آن آشنایی داشته باشید و با توجه به انتظاراتی که از این وسیله دارید آن را تهیه نمایید.

آیفون تصویری

قابلیت ها و امکانات آیفون تصویری

 هر یک از آیفون های تصویری در برند های مختلف به تولید می‌رسد و فروش آیفون تصویری با قیمت های متفاوتی در سطح بازار انجام می گیرد در واقع وجه تمایز آیفون های تصویری قابلیت ها و امکانات آن می باشد.

سایز مانیتور آیفون تصویری

 آیفون تصویری دارای صفحه نمایش در سایز های مختلف می باشد که این سایزها سه و نیم اینچ تا ۱۰ اینچ بوده و افراد با توجه به سلیقه خود می توانند مانیتور مورد نظر را خریداری نمایند. برخی از این آیفون‌ها به صورت لمسی می باشد و برخی دارای شاسی و دکمه است.آیفون تصویری ها با نمایشگر لمسی دارای قیمت بالاتر نسبت به مدل دکمه دار بوده و دارای تکنولوژی پیشرفته تری می باشد.

حافظه داخلی آیفون تصویری

 یکی از موارد مهم در خرید آیفون تصویری اطلاع از حافظه داخلی این وسیله می باشد. برخی از آیفون تصویری ها دارای حافظه داخلی هستند که قابلیت ذخیره فیلم و تصویر دارند. این آیفون تصویری ها در زمان های مورد نیاز می توانند تصاویر را ذخیره نمایند و مورد استفاده قرار دهند.ذخیره فیلم و تصویر در آیفون تصویری برای بالا بردن امنیت خانه می باشد.

قابلیت ارتباط داخلی در آیفون تصویری

 ارتباط داخلی در آیفون تصویری به خصوص برای ساختمان هایی که دارای تعداد واحد زیادی هستند بسیار مهم می باشد و ارتباط بین واحدها میتواند با آیفون تصویری انجام گیرد، از این قابلیت در اداره ها و شرکت های بزرگ معمولاً استفاده می شود.استفاده از این قابلیت بسیار راحت است و فرد تماس گیرنده می تواند با وارد کردن شماره واحد مورد نظر و زدن دکمه زنگ با واحد مورد نظر ارتباط برقرار نماید.

آیفون تصویری

دایورت زنگ به گوشی همراه

 در صورتی که از منزل خارج شده اید و میخواهید زنگ آیفون تصویری را به گوشی خود انتقال دهید می توانید از این قابلیت استفاده کنید تا از حضور افراد در پشت درب مطلع شوید.

فروش آیفون تصویری با قیمت ارزان

 اگر برای خرید آیفون تصویری به بازار مراجعه کرده باشید با تنوع زیادی روبرو می شوید که شاید انتخاب را برای شما دشوار سازد در واقع پیش از خرید آیفون تصویری باید ابتدا قابلیت ها و امکانات مورد نیاز را مورد بررسی قرار دهید و آیفونی را تهیه کنید که برای ساختمان شما کارایی لازم را داشته باشد.هر یک از آیفون تصویری ها دارای کیفیت مختلف بوده و در صورتی که می خواهید آیفون تصویری را در کیفیت بالا تهیه کنید باید یک برند معتبر را مدنظر قرار داده و آن را از نمایندگی های معتبر خریداری کنید.نمایندگی های فروش آیفون تصویری بهترین قیمت را برای شما در نظر می ‌گیرند و با خرید از نمایندگی ها شما از خریدتان مطمئن خواهید بود.

خرید آیفون تصویری با کیفیت بالا

برای خرید آیفون تصویری باید کیفیت را در نظر بگیرید و آیفون تصویری تهیه کنید که دارای کیفیت خوبی باشد. در صورتی که خرید آیفون تصویری را صرفاً به بر اساس قیمت انجام دهید، نمی توانید خرید خوبی را انجام دهید زیرا آیفون های ارزان قیمت دارای کیفیت پایینی هستند و در زمان کوتاه ممکن است با مشکل مواجه شوند و نیاز به تعمیر و تعویض این وسیله داشته باشید، بنابراین با در نظر گرفتن بودجه ای معقو ل می توانید نسبت به خرید آیفون تصویری اقدام نمایید.

آیفون تصویری

قیمت آیفون تصویری

با تولید آیفون های تصویری توانستیم درب را به راحتی باز کرده و از مراجعه ‌کنندگان مطلع شویم. آیفون تصویری موجب شد که امنیت ساختمان بالاتر رود زیرا صاحبخانه می تواند فرد مراجعه کننده را مشاهده کرده و در صورت نیاز درب را باز کند همچنین این آیفون‌ها با قابلیت های مختلف از قبیل ارتباط داخلی بین واحدها ، انتقال زنگ به تلفن همراه، انتقال زنگ به واحد دیگر و غیره به تولید می ‌رسند و ما می‌توانیم بر حسب نیاز ، نوع مناسب را تهیه نماییم. برای خرید آیفون تصویری انتخاب یک مجموعه معتبر بسیار مهم بوده و همه فروشگاه های اینترنتی قابل اعتماد نیستند زیرا برخی از آنها محصولات تقلبی را ارائه می ‌کنند و یا خدمات دهی خوبی ندارند به همین دلیل بررسی سابقه و اعتبار فروشنده پیش از خرید آیفون تصویری بسیار مهم و ضروری می باشد. مراکز فروش آیفون تصویری قیمت های مختلفی را برای این وسیله در نظر می‌گیرند در صورتی که میخواهید خرید آیفون تصویری را با بهترین قیمت انجام دهید به مراکز فروش معتبر مراجعه کنید تا آیفون تصویری را با اطمینان انجام دهید.فاکتور های زیادی بر روی قیمت آیفون تصویری تاثیر گذار است مواردی مانند برند کیفیت، قابلیت ،امکانات، مدل و غیره در قیمت آیفون تصویری موثر می باشد. این درباز کن ها در نمونه های داخلی و وارداتی به فروش می رسند که انواع وارداتی دارای قیمت های بالاتری می باشد زیرا عواملی همچون نرخ ارز ، هزینه حمل و نقل، هزینه ورود به کشور و... در قیمت آن موثر است.

1234567