1مجموع 1 خبر

    کاغذ دیواری اداری

    فروشگا دیوار دکور انواع کاغذ دیواری ها را در سبک های مختلف ارائه می کند و می توانید از طریق این مجموعه ، خرید کاغذ دیواری را در طرح های زیبا و جدید انجام دهید. >> ادامه مطلب
1مجموع 1 خبر

کاغذ دیواری یکی از لوازم دکوراتیو است که در مکان های مختلف از آن استفاده می شود. کاغذ دیواری ها در تنوع بالایی به تولید می رسند و هر یک از نظر جنس، نوع ، طرح ، رنگ و سایر مشخصات متفاوت از دیگری می باشد. استفاده از کاغذ دیواری در دکوراسیون داخلی از گذشته تا به حال مورد توجه بوده و این دیوار پوش به دلیل مزایایی که دارد محبوبیت بالایی در کشورمان دارد و برای تغییرات و زیباسازی محیط از آن استفاده می شود.

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری پوششی تزئینی است که بر روی دیوار ها نصب می شود. این پوشش علاوه بر زیبایی از دیوار ها هم حفاظت می نماید. کاغذ دیواری ها به صورت متری و رولی به فروش می رسند. کاغذ دیواری ها دارای طرح های متنوعی هستند که با الگو های گرافیکی ساخته می شوند. چاپ کاغذ دیواری ها در انواع مختلف چاپ کاغذ دیواری ابریشمی، چاپ کاغذ دیواری حکاکی، چاپ کاغذ دیواری سطحی، چاپ کاغذ دیواری دیجیتالی، کاغذ دیواری چرخشی یا چاپ ماشین می باشد. برای خرید کاغذ دیواری از مراکز فروش کاغذ دیواری باید به کیفیت آن دقت بالایی داشته باشید و صرفا قیمت کاغذ دیواری نباید مهم باشد.

مزایای کاغذ دیواری

  • دوام بالای کاغذ دیواری

کاغذ دیواری های امروزی مانند گذشته نیستند و دارای دوام و ماندگاری بالایی می باشند. با پیشرفت در بخش تولید دیوار پوش ها ، کاغذ دیواری با استفاده از مواد اولیه ی مرغوب تهیه می شوند که دارای مقاومت بالایی بوده و طول عمر بالایی هم دارد بدین ترتیب شما می توانید چندین سال از این دیوار پوش استفاده کنید.

  • قیمت کاغذ دیواری مناسب

یکی از مزایای استفاده از کاغذ دیواری ، قیمت مناسب آن است. کاغذ دیواری ها به صرفه ترین دیوار پوش در میان انواع دیوار پوش ها هستند که قیمت کاغذ دیواری بسیار مناسب می باشند. در صورتی ک بخشی از کاغذ دیواری دچار آسیب شود ،می توان همان قسمت را تعویض نمود و نیازی به تعویض کل دیوار پوش نمی باشد.

کاغذ دیواری

  • قابلیت شستشو بودن کاغذ دیواری

فروش کاغذ دیواری در انواع قابل شستشو و غیر قابل شستشو می باشد. امروزه بسیاری از انواع کاغذ دیواری ها دارای قابلیت شستشو هستند که این امکان را فراهم نموده اند که از آن در طولانی مدت استفاده کرد. در زمان آلوده شدن سطح این کاغذ دیواری ها می توان با استفاده از یک دستمال نم دار سطح آن را تمیز و زیبا نمود.

  • مقاومت بالای کاغذ دیواری

کاغذ دیواری های امروزی دارای مقاومت بالا می باشند. در گذشته کاغذ دیواری ها با کوچکترین ضربه آسیب می دید اما امروزه کاغذ دیواری ها در مقابل ضربه و خراش مقاومت بالایی دارند. امروزه می توانید خرید کاغذ دیواری را در انواع بسیار با کیفیت تهیه کنید بنابراین علاوه بر قیمت کاغذ دیواری باید به کیفیت آن توجه داشته باشید.

  • نصب آسان کاغذ دیواری

یکی از مزایای بسیار مهم کاغذ دیواری ها نصب آسان آن است. در واقع برای نصب این دیوار پوش نیاز به زیرساز خاصی نبوده و با استفاده از ابزار ها و  چسب می توان رول های کاغذ دیواری را بر روی سطح مورد نظر چسباند. البته نصب کاغذ دیواری باید توسط افراد حرفه ای انجام گیرد زیرا دارای نکات ریز زیادی است که افراد بدون تخصص از آن بی اطلاع هستند.

خرید کاغذ دیواری

شما می توانید خرید کاغذ دیواری را از فروشگاه های مختلف به صورت آنلاین و حضوری انجام دهید. برای خرید کاغذ دیواری باید به کیفیت و طرح آن توجه داشت باشید. اگر برای خرید کاغذ دیواری به بازار مراجعه کرده باشید، با برند های مختلفی روبرو خواهید شد که هر یک محصولاتی با سطح کیفی مختلف را به تولید می رسانند. انتخاب برند خوب می تواند این تضمین را ایجاد کند که کاغذ دیواری تهیه شده دارای کیفیت خوب می باشد. قیمت یکی از موارد مهمی است و امروزه با تنوع بالایی کاغذ دیواری ها، قیمت کاغذ دیواری ها نیز بسیار مختلف بوده و افراد با بودجه ای مختلف می توانند اقدام به خرید کاغذ دیواری نمایند اما اگر می خواهید کاغذ دیواری خوب و مرغوبی را خریداری کنید باید بوجه ای معقول را برای این دیوار پوش در نظر بگیرید. مراکز فروش کاغذ دیواری این دیوار پوش را در طرح ها و رنگ بندی متنوعی ارائه می نماید که برای خرید باید هوشمندانه عمل کنید و سایر اجزای دکوراسیون را در نظر داشته باشید تا بتواید دیزاینی هماهنگ را ایجاد نمایید.

نصب کاغذ دیواری

برای نصب کاغذ دیواری به صورت اصولی لازم است به نکاتی توجه داشته باشید. همان طور که می دانید نصب کاغذ دیواری نیازی به زیرساز خاصی ندارد و کاغذ دیواری می تواند عیوب و ترک های ریز دیوار را بپوشاند اما اگر دیوار دارای سوراخ و ترک بزرگ است باید ابتدا آن را بپوشانید تا کاغذ دیواری زیبا تر نصب شود. توجه داشته باشید که دیوار های گچی بسیار بهتر از دیوار های سیمانی و چوبی برای نصب می باشند. در زمان خرید کاغذ دیواری باید دقت داشه باشید که برای مکان های که دارای رطوبت هستند اگر می خواهید از کاغذ دیواری استفاده کنید باید آن را در نوع ضد رطوبت خریداری نمایید. برای خرید کاغذ دیواری باید ابتدا مساحت مورد نظر را به دست آورید و سپس کاغذ دیواری را در اندازه ی مناسب تهیه کنید. درباره ی طرح کاغذ دیواری باید دقت کنید که با توجه به طول وعرض دیوار، باید طرحی را انتخاب کنید که دارای تکرار خوبی باشد.

کاغذ دیواری

فروش کاغذ دیواری در طرح های متنوع

کاغذ دیواری ها از نظر طرح و رنگ بسیار متنوع هستند و افراد به آسانی می توانند کاغذ دیواری مورد سلیقه ی خود را تهیه کنند. با توجه به این که افراد دارای سلایق مختلف و دکوراسیونی مختلف می باشند ، انتخاب های متفاوت خواهند داشت. قیمت کاغذ دیواری با توجه به طرح کاغذ دیواری نیز در نظر گرفته می شود و سایر موارد موثر در قیمت کاغذ دیواری شامل برند، کیفیت، نوع و... می باشد که در خرید کاغذ دیواری باید توجه شود. فروش کاغذ دیواری در طرح ها و سبک های مختلف انجام می گیرد و برای خرید باید با توجه به سبک دکوراسیون داخلی تصمیم گیری نمایید.

1234567