1مجموع 2 خبر

  ویدئو پروژکتور owlenz و ویژگی های آن

  ویدئو پروژکتور owlenz برندی معتبر است که دارای طرفداران زیادی می باشد. یکی از مدل های این برند ، ویدئو پروژکتور owlenz است و با استفاده از این ویدئو پروژکتور می توانید یک سینمای خانگی داشته باشید >> ادامه مطلب

  فروش ویدئو پروژکتور با قیمت ارزان

  ویدئو پروژکتور ها تنوع زیادی دارند که یکی از انواع این دستگاه ، ویدئو پروژکتور وای فای دار WIFI است. ویدئو پروژکتور وای فای دار WIFI نسل جدیدی از دستگاه های پروژکتور است که دارای قابلیت وای فای است. این دستگاه ها به وسیله ی وای فای به دستگاه های جانبی اتصال پیدا می کنند بنابراین نیاز به استفاده از کابل در این نوع ویدئو پروژکتور نمی باشد >> ادامه مطلب
1مجموع 2 خبر

ویدئو پروژکتور دستگاهی برای به نمایش دراوردن تصاویر ، ویدئو، فایل و ... می باشد. دستگاه های ورودی ویدئو پروژکتور می تواند کامپیوتر ، لپ تاپ، موبایل، دوربین دیجیتال و.. باشد. ویدئو پروژکتور یکی از دستگاه های کارامد در حوزه ی آموزش می باشد. به وسیله ی ویدئو پروژکتور می توان مطالب را به بهترین شکل به افراد ارائه داد و همه ی افراد یادگیری را به صورت همزمان داشته باشند. اما استفاده از ویدئو پروژکتور تنها به بخش آموزش ختم نشده و در بخش های مختلف کاری ، منازل، سالن های همایش و کنفرانس و... از ویدئو پروژکتور استفاده می شود. ویدئو پروژکتور در مدل های مختلفی ارائه می شود که شامل دسته بندی مختلف نیز می شود. اگر می خواهید خرید ویدئو پروژکتور را از مراکز معتبر فروش ویدئو پروژکتور با اطیمنان انجام دهید ، باید سابقه ی فروشگاه را مورد بررسی قرار دهید تا محصولاتی با کیفیت و اصل را تهیه نمایید.

ویدئو پروژکتور

انواع ویدئو پروژکتور

ویدئو پروژکتور ها در دسته بندی های مختلفی ارائه شده اند و تولید کنندگان در جهت پاسخگویی به نیاز مشتریانشان انواع ویدئو پروژکتور را با کاربری های مختلف ساخته و به بازار عرضه نموده اند. اگر بخواهیم ویدئو پروژکتور را از نظر نوع استفاده دسته بندی نماییم شامل موارد زیر می شود:

 • ویدئو پروژکتورجیبی

یکی از انواع ویدئو پروژکتور های بسیار پر طرفدار که در سال های اخیر شاهد فروش بالای آن هستیم، ویدئو پروژکتور جیبی است. این ویدئو پروژکتور ها دارای کیفیت بسیار بالایی می باشند و افراد به دلیل مزایای این نوع ویدئو پروژکتور ، آن را تهیه می کنند. ویدئو پروژکتور دارای وزن سبکی بوده و قابل حمل است به همین دلیل افراد می توانند به مکان ها دلخواه، آن را به همراه خود داشته باشند و از آن استفاده کنند. در زمان استفاده از این نوع ویدئو پروژکتور می توان با قرار دادن آن بر بر روی سه پایه های عکاسی به راحتی و بدون نیاز به کابل از آن بهره برد. این نوع ویدئو پروژکتور در ابعاد یک گوشی همراه بوده و برای آن دسته از افراد که به جلسات کاری و آموزشی می روند بسیار مناسب خواهد بود. معمولا این نوع ویدئو پروژکتور ها دارای زوم اپتیکی نبوده و برای این که بتوانید تصاویر را در سایز های مختلف داشته باشید ، باید آن را جابجا نمایید. برای خرید ویدئو پروژکتور جیبی می توانید به سایت فروشگاه های اینترنتی مرجعه کنید تا خرید راحت تری را داشته باشید.

 • ویدئو پروژکتور خانگی

ویدئو پروژکتور خانگی یکی از انواع ویدئو پروژکتور هایی است که خرید ویدئو پروژکتور در این نوع برای منازل انجام می گیرد. قیمت ویدئو پروژکتور خانگی مختلف در نظر گرفته شده است تا افراد بتوانند به راحتی ویدئو پروژکتور مورد نظر خود را تهیه کنند. فروش ویدئو پروژکتور خانگی امروزه بسیار بیشتر از سال های گذشته بوده زیرا افراد زیادی برای مشاهده ی تصاویر و فیلم و بازی در منازل از ویدئو پروژکتور استفاده می کند. این نوع ویدئو پروژکتور ها دارای زوم اپتیکال قوی می باشند. این نوع ویدئو پروژکتور ها دارای کنتراست بالایی بوده و از آن برای مشاهده ی انواع تصویر و فیلم در ابعاد بزرگ استفاده می شود.

 • ویدئو پروژکتور چندرسانه ای

یکی از انواع ویدئو پروژکتور های پر کاربرد ، ویدئو پروژکتور چند رسانه ای است که می توان آن را بزرگ ترین نوع ویدئو پروژکتور ها دانست. از این نوع ویدئو پروژکتور می توان برای مصارف مختلف استفاده کرد. شما می توانید از ویدئو پروژکتور چند رسانه ای برای انواع پاور پوینت و فایل ها و ارائه ی آن استفاده نمایید و همچنین به منظور مشاهده کلیپ های ویدئویی از ویدئو پروژکتور چندرسانه ای بهره مند شوید. این ویدئو پروژکتور ها در انواع قابل حمل نیز به تولید می رسند تا بتوان راحت تر از آن استفاده کرد. روشنایی این نوع از ویدئو پروژکتور ها در حدود 2500 تا 4500 لومن می باشد. به طور کلی هر چه میزان روشنایی دستگاه ویدئو پروژکتور بالاتر باشد ، کیفیت تصاویر در محیط های روشن نیز ، بهتری خواهد بود.

ویدئو پروژکتور

خرید ویدئو پروژکتور با قمیت ارزان

در صورت نیاز به خرید ویدئو پروژکتور می توانید به فروشگاه های اینترنتی مراجعه کنید و انواع محصولات را با هم مقایسه نمایید. توجه کنید که فروشندگان مورد نظر دارای اعتبار و سابقه ی بالا باشند تا بتوانید با اطمینان خریدتان را انجام دهید. خرید ویدئو پروژکتور را باید با توجه به ویژگی های این دستگاه انجام دهید زیرا ویدئو پروژکتور ها با مشخصات فنی مختلفی به فروش می رسند و هر یک برای مصارف مختلف می توانند کاربردی واقع شوند. فاکتور هایی مانند رزولوشن، کنتراست، روشنایی، طول عمر لامپ و... بسیار مهم هستند و برای خرید ویدئو پروژکتور باید آن را در نظر بگیرید. قیمت ویدئو پروژکتور با توجه به مشخصات آن مختلف می باشد و فروش ویدئو پروژکتور با مشخصات فنی خوب ، با قیمت بالاتری انجام می گیرد. بهترین راه برای خرید با بهترین قیمت ویدئو پروژکتور ، خرید از تولید کنندگان است زیرا قیمت های مناسب تری را در نظر می گیرند.

فروش ویدئو پروژکتور به صورت اینترنتی

فروش ویدئو پروژکتور به صورت اینترنتی انجام می گیرد و افراد می توانند به جای مراجعه ی حضوری به فروشگاه ها از منزل و  محل دلخواه با مراجعه به سایت فروشگاه مورد نظر ، خریدشان را انجام دهند. این نوع خرید در زمان کوتاهی انجام می گیرد و امروزه افراد زیادی به این شکل خرید ویدئو پروژکتور را انجام می دهند. زمانی که شما به فروشگاه های اینترنتی مراجعه می کنید، بدون نیاز به سوال از فروشنده قیمت ویدئو پروژکتور را در اختیار دارید  و مشخصات فنی نوشته شده در کنار آن را می بینید و به راحتی می توانید تصمیم گیری کنید. همچنین در زمان مورد نظر می توانید به صورت 24 ساعته خریدتان را انجام دهید.

ویدئو پروژکتور

قیمت ویدئو پروژکتور  

فروش ویدئو پروژکتور با قیمت های مختلف انجام گرفته و افراد با توجه به استفاده ای که از این دستگاه دارند و با توجه به بودجه ی مورد نظرشان می توانند ویدئو پروژکتور را تهیه نمایند. قیمت ویدئو پروژکتور از موارد مهمی است که افراد برای خرید ویدئو پروژکتور به آن اهمیت زیادی می دهند . در بازار فروش ویدئو پروژکتور در برند های داخل و وارداتی انجام می گیرد که نمونه های وارداتی دارای قیمت بالاتری می باشند.

1234567