1مجموع 1 خبر
1مجموع 1 خبر

نایلون حبابدار نایلونی پلی اتیلنی است که آن را نایلون ضربه گیر نیز می‌ نامند. نایلون حباب دار دارای شکل متفاوت نسبت به سایر نایلون ها بوده و بر روی سطح خود حباب هایی از هوا دارد که به عنوان ضربه گیر می باشد. با استفاده از پلاستیک حبابدار از ورود ضربه به کالاها جلوگیری می شود و محصولات آسیب نخواهند دید. نایلون حبابدار دارای دو سطح است که سطحی داخلی نرم و لطیف در تماس با محصولات بوده و سطح بیرونی دارای بالشتک هایی از هوا می باشد که برای کاهش آسیب رسیدن به محصولات در نظر گرفته شده است. نایلون حباب دار از نظر ابعاد و اندازه در تنوع بالایی به تولید می رسند بنابراین می‌ توان با توجه به کالا های مورد نظر نایلون حبابدار را در ابعاد مناسب انتخاب کرد همچنین این نایلون ها از نظر سایز حباب و تعداد لایه نیز متنوع می باشند به طور کلی هر چه تعداد لایه های پلاستیک حبابدار بیشتر باشد، قدرت ضربه گیری آن افزایش پیدا خواهد کرد بنابراین برای محصولات شکننده و آسیب پذیر از نایلون حباب دار چند لایه استفاده می شود. اندازه حباب ها نیز در نایلون ها در تنوع بزرگ و کوچک می باشد. از نایلون حبابدار با حباب های کوچک برای محصولات کوچک و از نایلون حبابدار با حباب های بزرگتر برای کالاهای بزرگتر استفاده می شود.

نایلون حبابدار

انواع نایلون حبابدار

  • کیسه نایلون حبابدار
  • نایلون پاکتی
  • نایلون برش خورده

از نایلون حبابدار به چه منظور استفاده می شود؟

نایلون حبابدار برای مصارف مختلفی استفاده می ‌شود. از این نایلون می توان برای بسته بندی انواع محصولات از جمله لوازم خانگی، تولیدات شیشه‌ای و انواع محصولات حساس به کاربرد همچنین در اتوبار ها و شرکت های باربری استفاده از نایلون حباب دار بسیار رواج دارد.با استفاده از نایلون حبابدار کالاها از خراشیدگی و آسیب دیدگی بدور خواهند بود.

کاربرد نایلون حبابدار

نایلون حبابدار در صنایع و کارخانجات مختلف و بسته بندی کالا ها مورد استفاده قرار می گیرند و با استفاده از این نایلون کالاها به صورت سالم به دست مصرف کنندگان می رسد.همچنین برای اسباب کشی و جابجایی اجسام از نایلون حبابدار به منظور پوشش کالا ها استفاده می شود بدین منظور با پیچاندن رول نایلون حبابدار به دور کالاها می توان آن را بسته بندی کرد. نایلون حبابدار به دلیل داشتن حباب های بر روی سطح خود مانند بالش نرمی عمل کرده و این حباب های هوا قدرت ضربه گیری بسیار زیادی دارند و از آسیب دیدگی محصولات جلوگیری می کنند بنابراین در هنگام حمل و نقل و جابجایی کالاها آسیبی به آنها وارد نخواهد شد.

نایلون حباب دار از چه موادی تشکیل شده اند؟

نایلون حبابدار از مواد پلی اتیلنی ساخته شده که نوعی پلاستیک می باشد این نایلون دارای تعداد زیادی از جیب هوا بوده که این جیبهای هوا قدرت ضربه گیری بسیار خوبی دارند. نایلون حبابدار دارای دو لایه از فیلم پلی اتیلنی است که متشکل از حباب‌های هوا می باشد. اگر این نایلون در تعداد لایه های بیشتر استفاده شود مقاومت آن افزایش خواهد پیدا کرد.

مزایای نایلون حباب دار

  • استفاده آسان
  • وزن سبک
  • مقاومت بالای
  • عدم اشتباه در بسته ها به دلیل شفاف بودن
  • قیمت ارزان

نایلون حبابدار

استفاده ی آسان

از این نایلون به صورت بسیار آسان مورد استفاده قرار می گیرد.برای استفاده از این نایلون ها به دستگاهی نیاز نبوده و می توان به صورت دستی بسته بندی ها را انجام داد بنابر این برای تولیدات کارخانه ها و واحدهای تولیدی کوچک ، نایلون حبابدار می‌تواند یک متریال مناسب برای انواع بسته بندی ها باشد. نایلون حبابدار به صورت رولی و پاکتی و برش خورده تهیه شده و برای محصولات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

 قیمت ارزان

 یکی از ویژگی‌ های بسیار خوب نایلون حبابدار که مورد توجه کارخانجات قرار گرفته، قیمت ارزان این نایلون میباشد. در واقع قیمت ارزان یکی از مشخصات متریال مناسب برای بسته بندی می باشد و همواره تولید کنندگان به دنبال بسته بندی های ارزان قیمت هستند که برایشان مقرون به صرفه باشد به همین جهت نایلون حبابدار انتخاب بسیاری از تولید کنندگان می باشد. قیمت ارزان نایلون حبابدار مزیت بسیار خوبی برای این نایلون ها بوده به طوری که برای محصولات ارزان‌قیمت نیز می‌توان از این بسته‌بندی به آسانی استفاده کرد.

مقاومت بالا

 نایلون حبابدار دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر پارگی و سوراخ شدن است. از مشخصات نایلون حبابدار وزن سبک آن است، بسته های انجام شده توسط نایلون حبابدار دارای کمترین حجم و وزن خواهند بود بنابراین به مراتب هزینه‌های جابجایی کالاها کمتر خواهد شد و همچنین حمل و نقل کالا به آسانی ممکن خواهد شد. همچنین این نایلون حافظ خوبی در مقابل ورود رطوبت و آلودگی به کالاها می باشد. بنابراین بسته بندی های ایجاد شده بسیار با دوام خواهند بود و ضربه گیری قوی از مشخصه های نایلون حبابدار است که آن را از سایر نایلون ها متمایز ساخته است.  با توجه به وجود حباب های هوا در پلاستیک حبابدار ضربه گیری بسیار قوی توسط این نایلون انجام میگیرد.شما می توانید انواع نایلون حبابدار را برای کالاها به کار ببرید و از آسیب دیدگی و شکستگی آن جلوگیری نمایید.

وزن سبک

نایلون حباب دار دارای کمترین حجم و وزن می باشد و این بسته های نهایی کم حجم و سبک خواهند بود که بدین ترتیب به مراتب هزینه های حمل و نقل کاهش پیدا خواهد کرد و جابجایی محصولات آسانتر انجام خواهد شد.

نایلون حبابدار

قابل رویت بودن بسته‌بندی‌ها

بسته های ساخته شده توسط نایلون حبابدار به دلیل قابل رویت بودن این نایلون قابل مشاهده خواهند بود و امکان خطا در ارسال محصولات کاهش پیدا خواهد کرد.

خرید نایلون حبابدار توسط مجموعه های مختلف انجام می گیرد و افراد برای ایجاد عایقی ضربه گیر برای محصولاتشان خرید نایلون حبابدار را انجام می ‌دهند. فروش نایلون حبابدار با قیمت های مختلفی در سطح بازار انجام گرفته و مصرف کنندگان با توجه به نیاز شان خرید آن را انجام داده و از آن بهره می برند. فروش نایلون حبابدار در ابعاد و اندازه های متنوع انجام می‌گیرد و به همین جهت انتخاب برای مصرف کنندگان بسیار آسان‌تر خواهد بود.برای خرید پلاستیک حباب دار از فروشندگان معتبر اقدام نمایید تا محصولات با کیفیتی را تهیه کنید.

1234567