1مجموع 4 خبر

  تهیه ی پوکه معدنی

  به منظور خرید پوکه معدنی در تهران ، با مراجعه به سایت پوکه معدنی رضایی به عنوان یکی از مراکز قدیمی و معتبر فروش پوکه معدنی، می توانید پوکه معدنی مورد نظر را با ارزان ترین قیمت تهیه کنید. >> ادامه مطلب

  زغال کبابی

  زغال کبابی یکی از انواع زغال های باکیفیتی است که فروش بالایی دارد. زغال لیمو کبابی به دلیل دوام بالا بسیار مورد توجه قرار دارند. >> ادامه مطلب

  زغال لیمو سکه ای

  قیمت زغال لیمو سکه ای و سایر زغال ها در بازار به شکل مختلف در نظر گرفته می شود. یکی از فاکتور های موثر در قیمت زغال لیمو سکه ای ، کیفیت آن است. >> ادامه مطلب

  پوکه معدنی در تهران

  مرکز پوکه معدنی رضایی از قدیمی ترین و معتبرترین مراکز فروش پوکه معدنی در تهران است که انواع پوکه معدنی های مرغوب همانند پوکه معدنی قروه را عرضه می نماید. >> ادامه مطلب
1مجموع 4 خبر

امروزه افراد کمی هستند که نام پوکه معدنی را نشنیده باشند و از مزایای این سنگ معدنی باخبر نباشند. پوکه معدنی از سنگ های آتشفشانی است که با سرد شدن مواد مذاب آتشفشانی به دست می‌آید نام پوکه معدنی، پومیس یا پامیس می باشد و در این سنگ انواع مواد معدنی از جمله آلومینیوم، کلسیم ،آهن، منیزیم ،سدیم یافت می شود.سنگ ها در لایه های زیرین پوسته زمین به دلیل حرارت بالا به صورت مذاب در آمده و این مواد مذاب و گاز هایی مانند دی اکسید گوگرد ،دی اکسید کربن و بخار آب نیز می باشند. زمانی که آتشفشان فعال می‌شود ، مواد مذاب از دهانه کوه خارج می شود و در مجاورت هوای سرد قرار گرفته و پس از خنک شدن سنگها را تشکیل می دهد.مواد مذاب با سرد شدن سنگهای معدنی را تشکیل داده و گاز های به دام افتاده در داخل آنها به صورت حفره ایجاد میگردد و بافتی اسفنجی را به آن می دهد و پوکه معدنی دارای بافت اسفنجی می باشد که موجب کاهش وزن آن شده است.

پوکه معدنی

فروش پوکه معدنی با قیمت ارزان

فروش پوکه معدنی توسط مراکز فروش پوکه معدنی با قیمت های مختلف ارائه می‌شود. به دلیل اینکه فروشندگان پوکه معدنی در کشورمان بسیار کم هستند ، خرید حضوری در مواردی امکان پذیر نمی باشند و به همین جهت بهترین راه برای خرید پوکه معدنی ، خرید اینترنتی از وب سایت های معتبر می باشد. در خرید اینترنتی شما می توانید به راحتی قیمت پوکه معدنی ها را سوال کنید و پس از استعلام قیمت آن را تهیه نمایید. پوکه معدنی دارای ساختار ویژه است که موجب شده از آن برای ساختمان سازی و کشاورزی و سایر صنایع استفاده زیادی شود. پوکه معدنی دارای ویژگی‌ های بسیار خاصی است که در سنگ های دیگر کمتر مشاهده می شد. ساختار مقاوم و مستحکم ، وزن سبک و همچنین مقاومت در مقابل حرارت و آتش از ویژگی های بسیار مهم این سنگ معدنی میباشد. برای خرید انواع پوکه معدنی می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و با مراجعه به فروشگاه های اینترنتی، خرید پوکه معدنی را بسیار راحت و بدون مراجعه ی حضوری انجام دهید.

ویژگی پوکه معدنی

پوکه معدنی دارای ویژگی هایی است که آن را از سایر سنگ ها متمایز ساخته است. دلیل محبوبیت زیاد پوکه معدنی ویژگی های منحصر به فرد آن است. از جمله ویژگی های پوکه معدنی می توان به ظاهر آن اشاره کرد ، پوکه معدنی در رنگ های مختلف مانند سیاه ،خاکستری، قهوه ای ،سفید و غیره یافت می ‌شود و همچنین به دلیل داشتن بافت اسفنجی که به آن متخلخل میگویند ، متفاوت از سایر سنگ ها می باشد.به دلیل همین ویژگی ، این سنگ دارای وزن سبک بوده و به جهت سبک بودن ، کاربرد بسیار گسترده ای به خصوص در بخش عمران و ساختمان سازی دارد. یکی دیگر از ویژگی های پوکه معدنی مقاومت آن در برابر حرارت و آتش است و همین ویژگی باعث شده که در مقابل حرارت بتواند عایقی مناسب باشد و آن را سنگ نسوز بدانند.پوکه معدنی عایق صدا است و با استفاده از آن در آپارتمان ها میتوان از ورود صداهای مزاحم جلوگیری کرد. پوکه معدنی در مقابل فشارهای خارجی مقاومت بسیار زیادی را از خودش نشان می دهد و موجب شده از این سنگ در کشاورزی استفاده زیادی شود. پوکه معدنی در مقابل رطوبت عایق بسیار مناسبی است و در ساختمان ها از آن استفاده می کنند و از ویژگی های پوکه معدنی می توان به ضد موریانه و ضد حشرات بودن اشاره کرد.دستوراتی که میخواهید خرید پوکه معدنی را از مراکز فروش پوکه معدنی انجام دهید می توانید به صورت اینترنتی نیز اقدام نمایید و به شکل ساده تر این سنگ معدنی را تهیه کنید.

پوکه معدنی

کاربرد پوکه معدنی

همانطور که در این مقاله گفته شد پوکه معدنی سنگ با ارزشی است که برای مصارف مختلف از آن استفاده می شود. درباره ی کاربرد پوکه معدنی باید بگوییم که از این پوکه معدنی ها در صنایع مختلف به ویژه در صنعت ساختمان سازی استفاده زیادی می شود. برای تهیه مصالح ساختمانی مثل بتن خام و بلوک بتنی از پوکه معدنی استفاده می شود همچنین در بخش کشاورزی استفاده زیادی از پوکه معدنی ها را داریم، از آن برای رشد گیاهان و آبیاری استفاده می شود. در ساختمان سازی برای کف سازی، سقف سازی ،محوطه سازی و شیب دهی از پوکه معدنی ها استفاده می شود.

موارد استفاده از پوکه معدنی

 • شیب بندی کف ساختمان
 • تهیه فلزات
 • برای تزیین آکواریوم و باغچه
 • صنعت شیشه سازی و برش شیشه
 • کف سازی اتوبان و جاده
 • کشاورزی
 • ساختمان سازی
 • شیب بندی سقف ساختمان
 • صنعت پزشکی
 • مصالح بتن
 • ساخت سد

و...

پوکه معدنی

خرید پوکه معدنی با کیفیت بالا

پوکه معدنی ها از نظر کیفیت تنوع زیادی دارند و از شهرهای مختلف کشورمان استخراج می شوند بنابراین در زمان تهیه این سنگ معدنی باید به کیفیت آن توجه زیادی داشته باشید.یکی از انواع پوکه معدنی های بسیار با کیفیت پوکه معدنی قروه میباشد. پوکه معدنی ها دارای مزایای زیادی هستند که موجب شده تا افراد آن را برای مصارف مختلف به کار برد. پوکه معدنی عایق بسیار خوب در مقابل صدا و انرژی می باشند و رسانای ضعیف حرارت و احتراق می باشد و استفاده از آن در ساختمان ها می تواند بسیار مفید واقع شود. پوکه معدنی غنی از مواد معدنی است و وزن پایین و سبکی دارد. بافت متخلخل سنگ پوکه معدنی موجب شده که هم وزن پایینی داشته باشد و هم مقاومت بسیار بالایی داشته باشند و همین ویژگی موجب شده که در بخش های مختلف ساختمان از قبیل کف ، شیب بندی ، راهسازی ، سد سازی و غیره از آن استفاده شود.

خرید پوکه معدنی قروه را باید از مراکز فروش پوکه معدنی معتبر انجام دهید تا پوکه معدنی ها را در نوع باکیفیت تهیه نمایی. پوکه معدنی قروه در شهر قروه که در کردستان قرار دارد ، استخراج شده و به فروش میرسد این پوکه معدنی با کیفیت ترین پوکه در کشورمان است.فروش پوکه معدنی در انواع مختلف از نظر ابعاد انجام می‌گیرد این پوکه ها در انواع عدسی، بادامی، گردویی، فندقی ،نخودی و غیره نامگذاری شده اند.

1234567