1مجموع 1 خبر

  دستکش کار با کیفیت

  انواع تجهیزات ایمنی طراحی شده اند که افراد بتوانند متناسب با شغل مورد نظر خرید دستکش کار و سایر تجهیزات ایمنی را انجام داده و از آن استفاده نمایند. >> ادامه مطلب
1مجموع 1 خبر

تجهیزات ایمنی از لوازم ضروری برای هر کاری بوده و توجه به موارد ایمنی بسیار مهم است و پیش از انجام هرگونه فعالیت یکی از ضروری ترین لوازم ، تجهیزات ایمنی میباشد.افراد به خوبی می دانند که در زمان کار با در نظر گرفتن نکات ایمنی می توانند سلامتی خود را حفظ نمایند یکی از این موارد ایمنی که در سلامتی افراد نقش مهمی دارد و از بروز سوانح ناگوار جلوگیری می ‌کند ، استفاده از لوازمی است تا بتوان جان کارکنان را حفظ نمود. تجهیزات ایمنی شامل انواع لوازم ایمنی است که از بخش های مختلف بدن استفاده محافظت می کند و یا ابزاراتی است که به منظور حفاظت از جان، از آنها می توان بهره برد. یکی از اعضای مهم بدن که بسیار در معرض آسیب قرار دارد، دست ها می باشند. فروش دستکش ایمنی در انواع مختلف انجام می گیرد و با مراجعه به مرکز فروش دستکش کار می‌توانید نوع مناسب دستکش ایمنی را متناسب با کاربری مورد نظر تهیه نمایید.دستکش کار یا دستکش ایمنی یکی از تجهیزات ایمنی است که به منظور محافظت از دست ها از آن استفاده می شود. استفاده از دستکش صنعتی در زمان هایی که کارهای پرخطر انجام می گیرد ، بسیار ضروری است بنابراین در هر شغلی میتوان از دستکش مخصوص آن شغل استفاده کرد.

دستکش کار

خرید دستکش کار

اگر تصمیم گرفته ‌اید خرید دستکش کار را انجام دهید به شما پیشنهاد می کنیم که در ابتدا یک مرکز فروش دستکش کار معتبر را انتخاب کنید و سپس با مراجعه به این مرکز معتبر دستکشی مناسب با فعالیت مورد نظر خود را انتخاب نمایید. هر از دستکش های ایمنی به شکل متفاوت از دیگری طراحی شده و از مواد اولیه مختلف در ساخت آن استفاده شده است بنابراین بسیار ضروری است که برای هر کاری از دستکش کار متناسب با آن کار استفاده کرد.در هر شغلی خطراتی وجود دارد که با توجه به این خطرات انواع تجهیزات ایمنی به تولید می‌رسد تا افراد با استفاده از این تجهیزات ایمنی بتوانند از بروز خطرات کاری جلوگیری کنند.به همین دلیل اگر برای خرید دستکش کار به مراکز فروش دستکش کار مراجعه کنید با انواع مختلف دستکش ها روبرو خواهید شد. قیمت دستکش کار یکی از فاکتورهای مهمی است که در زمان خرید باید به آن توجه داشته باشید اما باید بگویم که کیفیت مهمتر از کمیت است و در ابتدا باید به کیفیت دستکش ایمنی توجه داشته باشید و سپس به قیمت آن توجه کنید.

نکات خرید دستکش کار

اگر می خواهید دستکش کار مناسب را تهیه کنید نیاز است که به نکاتی توجه داشته باشید که در ادامه به این نکات می پردازیم.

 • کاربرد

یک دستکش مناسب باید بتواند از بروز خطرات شغل مورد نظر جلوگیری کنند بنابراین باید در ابتدا شغل مورد نظرتان را در نظر داشته باشید و دستکشی متناسب با آن را تهیه کنید و در این زمینه می توانید از افراد آگاه کمک بگیرید تا بتوانید دستکش را متناسب با کاربرد مورد نظر تهیه نمایید.

 • مواد سازنده

 دستکش کار از مواد مختلفی ساخته شده است که با توجه به شغل مورد نظر از مواد اولیه مختلف در ساخت دستکش ایمنی استفاده میشود.این مواد اولیه می تواند پنبه، پشم، پلی اتیلن ، چرم و غیره باشد. در شغل های سنگین تر از دستکش ایمنی با میزان مواد اولیه متراکم تر استفاده می شود.

دستکش کار

 • راحتی

یکی از مواردی که در زمان خرید دستکش کار باید به آن توجه داشته باشید این است که از دستکش استفاده راحتی را داشته باشید. پوشش دستکش و استفاده آسان از آن در هنگام کار کردن بسیار مهم میباشد.کارکنان باید با دستکش ایمنی به راحتی و آزادانه به کار کردن بپردازند.

 • ایمنی

از مهم ترین مواردی که در خرید دستکش کار به آن توجه می‌شود ایمنی میباشد به طور کلی تجهیزات ایمنی برای حفاظت از جان به کار می‌رود و به همین جهت ایمنی فاکتور مهم برای استفاده از انواع تجهیزات ایمنی می باشد بنابراین اگر دستکش ایمنی نتواند ایمنی کاملی را برای شما ایجاد نماید مناسب نخواهد بود و به همین منظور باید حتما از دستکش های ایمنی استاندارد استفاده کرد که این دستکش ها بتوانند محافظت کاملی را از دست ها به عمل آورد.

 • طراحی

 از فاکتورهای مهمی که برای خرید دستکش کار باید به آن توجه داشته باشید طراحی این دستکش ایمنی میباشد. در برخی از دستکش ایمنی در انواع ساق بلند و در برخی از انواع ساق کوتاه استفاده میشود.پوشش دهی هر یک از دستکش های کاربردی برای شغل مورد نظر میتواند متفاوت باشد.

فروش اینترنتی دستکش کار

فروش اینترنتی دستکش کار توسط فروشندگان زیادی در نظر گرفته می شود. امروزه فروشگاه های زیادی به صورت اینترنتی فعالیت دارند و به همین دلیل برای خرید انواع دستکش کار به این فروشندگان مراجعه کرده و خرید خود را در کوتاهترین زمان و در زمان چند دقیقه ای انجام دهید. این نوع خرید برای افرادی که در نزدیکی خود فروشگاه تجهیزات ایمنی وجود ندارد می‌تواند بسیار کاربردی و کمک کننده باشد. در خدید اینترنتی تجهیزات ایمنی نیازی به مراجعه حضوری نداشته و می توانند در کمترین زمان به صورت اینترنتی خرید تجهیزات را انجام دهد. در خرید اینترنتی شما به راحتی می توانید به فروشگاه مورد نظر مراجعه کنید و دستکش مورد نطر را خریداری نمایید.

 انواع دستکش کار

 • دستکش ایمنی صنعتی
 • دستکش ایمنی لاتکس
 • دستکش ایمنی نیتریل
 • دستکش ایمنی بوتیل
 • دستکش ایمنی ویتون
 • دستکش ایمنی جوشکاری

دستکش کار

فروش انواع دستکش کار

دستکش های ایمنی برای مصارف مختلف طراحی شده و هر یک دارای جنس و طرح مختلفی می باشد. در صورتی که در مورد انواع دستکش های ایمنی اطلاعات کافی ندارید می توانید از افراد در این زمینه کمک بگیرید تا بتوانید بهترین خرید را داشته باشید . خرید تجهیزات ایمنی بسیار مهم است زیرا باید حتما در نوع استاندارد این تجهیزات را تهیه کنید تا بتواند موجب حفاظت از جان شما باشد و ایمنی را ایجاد کند. تقسیم بندی دستکش کار از نظر کاربرد ، مشاغل و جنس می باشد و برای خرید دستکش کار باید بدانید که چه نوع دستکش ها برای شما مناسب می باشد.فروش دستکش کار در انواع دسته بندی ها انجام می گیرد و شما می توانید با توجه به نوع فعالیتی که دارید انواع دستکش کار مناسب را تهیه کنید.

1234567