1مجموع 1 خبر
1مجموع 1 خبر

بسته بندی محصولات یکی از مهمترین موارد در ارائه ی محصول به مشتری می باشد و به همین جهت تولید کنندگان همواره از بسته بندی هایی بهره می‌ برند تا بتواند کارایی لازم را داشته باشد. یک بسته بندی خوب باید بتواند از محصولات در مقابل عوامل خارجی از جمله ضربه، آلودگی ،گرد و غبار و... محافظت نماید همچنین پوشش زیبا برای محصولات باشد. در همین راستا نایلون های بسته بندی بسیار مورد توجه قرار گرفتند و کارخانجات زیادی برای محصولاتشان از نایلون ها استفاده می کنند. یکی از نایلون های بسته بندی بسیار پرکاربرد نایلون شیرینگ است که با ویژگی های منحصر به فرد خود جایگاه بالایی را در صنعت بسته بندی یافته است.ا نایلون شیرینگ برای بسته بندی انواع کالا ها استفاده می شود. این نایلون ، شفاف و با ضخامت کم است که از مواد پلی اتیلنی ساخته شده است.

نایلون شیرینگ

نایلون شیرینگ به دما حساس بوده و در دمای ۱۶۰ تا ۲۲۰ درجه سانتیگراد تغییر حالت می دهد. در واقع تفاوت نایلون شیرینگ با نایلون های دیگر در این است که در حرارت مشخصی تغییر حالت داده و به صورت وکیوم و به شکل کالا ها در می آید بنابراین بسته بندی نهایی منسجم و یکپارچه خواهد شد. نایلون شیرینگ می ‌تواند برای انواع کالا ها مورد استفاده قرار گیرد به طوری که در فروشگاه ها، رستوران ها ،هتل ها ، کارخانجات و غیره از این نایلون استفاده می شود.

انواع نایلون شیرینگ

 نایلون شیرینگ در ابعاد و اندازه های مختلف به تولید می‌ رسد و به صورت رولی به فروش می رسد بنابراین محدودیتی برای اندازه‌ ی نایلون وجود ندارد و افراد می ‌توانند این نایلون ها را در ابعاد مورد نیاز برای بسته بندی تهیه نمایند همچنین ضخامت نایلون شیرینگ متنوع بوده و با توجه به کالا ها می توان از ضخامت مناسب استفاده کرد. نایلون شیرینگ در تعداد لایه های مختلفی به فروش می رسد بنابراین می توان این نایلون را در انواع ابعاد ۱۰ تا ۱۲۰ سانتی متر و در ضخامت ۳۰ تا ۲۰۰ میکرون خریداری کرد بنابراین افراد در زمان خرید باید با توجه به محصولات مورد نظر این نایلون را تهیه کنند.

خرید عمده نایلون شیرینگ

 تولید کنندگان برای خرید نایلون شیرینگ معمولاً به صورت عمده خرید هایشان را انجام می‌ دهند و این به دلیل قیمت ارزانی است که بسیار به صرفه برای بسته بندی انواع محصولات میباشد. فروش نایلون شیرینگ توسط تولیدکنندگان و عرضه‌ کنندگان نایلون های بسته بندی انجام شده و افراد برای خرید نایلون شیرینگ می توانند به صورت حضوری و یا غیر حضوری به فروشگاه مراجعه کرده و خریدشان را انجام دهند.

نایلون شیرینگ

قیمت نایلون شیرینگ

 قیمت نایلون شیرینگ وابسته به عوامل متعددی است که در نهایت فروشندگان قیمت نایلون شیرینگ را بر اساس این عوامل در نظر می گیرند. عرض، حجم ، برند، میزان شفافیت و غیره از عوامل موثر بر قیمت نایلون شیرینگ می باشد. امروزه افراد می توانند به صورت اینترنتی از مراکز فروش نایلون شیرینگ، خرید نایلون شیرینگ را با بهترین قیمت انجام دهند. بنابراین اگر نیاز به خرید عمده نایلون شیرینگ دارید ، می توانید به سایت های تولیدکنندگان مراجعه کرده و خریدتان را به صورت مستقیم انجام دهید.

خرید اینترنتی نایلون شیرینگ

 افراد زیادی امروزه برای خرید نایلون شیرینگ به صورت آنلاین اقدام می ‌کنند زیرا خرید اینترنتی بسیار آسان بوده و دسترسی به فروشگاه ها امکان پذیر می باشد و شما به فروشگاه های سراسر کشور دسترسی خواهید داشت و می توانید بدون نیاز به مراجعه حضوری خرید نایلون شیرینگ را انجام دهید. فروشندگان نایلون های بسته بندی در ابتدا به صورت فروشگاه فیزیکی فعالیت می کردند اما امروزه با گسترش کسب و کارها در اینترنت این تولیدکنندگان نیز وبسایت مجموعه خود را راه اندازی نموده و با مشتریان به صورت اینترنتی نیز در ارتباطند.

سلفون شیرینگ چیست؟

 سلفون شیرینگ همان نایلون شیرینگ است که در ضخامت نازکتر عرضه می گردد. در واقع اگر شما می ‌خواهید نایلون شیرینگ را در ضخامت کمتر و در میزان شفافیت بیشتر استفاده کنید می توانید از سلفون شیرینگ بهره ببرید. با توجه به اینکه نایلون شیرینگ در مقابل حرارت حساس می باشد بسته بندی نهایی کاملا ایزوله شده و از ورود آلودگی رطوبت و وارد شدن ضربه به کالا ها جلوگیری می نماید.

خرید نایلون شیرینگ با قیمت ارزان

همونطور که گفته شد چاپ و بسته بندی از صنایع مهم برای عرضه محصولات به بازار است و در بخش چاپ و بسته بندی از متریال مختلف استفاده می ‌شود. لوله های بسته بندی دیگر از موارد مهم در این صنعت به شمار می روند که استفاده از آن بسیار گسترده می باشد. کارخانجات زیادی از نایلون های بسته بندی به منظور ایجاد پوشش برای محصولاتشان استفاده می‌ کنند و نایلون های شیرینگ در سال‌های اخیر یکی از پرمصرف ‌ترین نایلون های بسته بندی می باشند. خرید نایلون شیرینگ در جهت ایجاد بسته بندی محصولات توسط واحد های تولیدی انجام گرفته و تولیدکنندگان معمولاً خرید عمده نایلون شیرینگ را انجام می دهند تا با مناسب ترین قیمت آن را تهیه نمایند. قیمت یکی از مهم ترین موارد برای در نظر گرفتن پوشش برای محصولات بوده و پلاستیک شیرینگ به دلیل ارزان قیمت بودن همواره مورد توجه افراد قرار گرفته است.خرید نایلون شیرینگ از مراکز فروش نایلون شیرینگ به شکل حضوری و اینترنتی انجام پذیر بوده و مجموعه های معتبر خدمات فروش اینترنتی نایلون شیرینگ را در نظر گرفتند تا بتوانند خدمات‌دهی بهتری را ارائه نمایند.

نایلون شیرینگ

مزایای نایلون شیرینگ

 • قیمت ارزان
 • کاربرد ساده
 • ایجاد عایق در مقابل رطوبت
 • ایجاد عایق در مقابل آلودگی
 • جلوگیری از ورود ضربه
 • دوام بالا
 • بسته بندی آسان

و...

ویژگی نایلون شیرینگ

 • طول عمر بالا
 • مقاومت بالا
 • قابل رویت بودن بسته بندی
 • قیمت مناسب
 • استفاده آسان

     و ...

چاپ بر روی نایلون شیرینگ

نایلون شیرینگ دارای قابلیت چاپ پذیری بوده و تولید کنندگان می توانند نام محصول و برند و اطلاعات دیگر را بر روی بسته ها چاپ کنند بنابراین این بسته بندی به نوعی تبلیغات برای تولید کنندگان خواهد بود.قابلیت چاپ بر روی نایلون شیرینگ یکی از مزایای ویژه این نایلون می باشد که موجب شده افراد بتوانند با کمترین هزینه، تبلیغاتی را در جهت رشد کسب و کار خود ارائه دهند.

 

 

1234567