1مجموع 1 خبر

  انواع باسکول پند

  شرکت پند یکی از بزرگ ترین و برترین تولید کنندگان انواع باسکول دیجیتال در ایران است. باسکول پند در سال های اخیر به خوبی توانسته است با شناخته شده ترین شرکت های تولید باسکول در ایران به رقابت بپردازد. >> ادامه مطلب
1مجموع 1 خبر

 باسکول ها یکی از انواع ترازو ها هستند که در ابعاد بزرگ تر می باشند و به منظور توزین اجسام سنگین تر از آن استفاده می شود. باسکول ها دارای ظرفیت های بالایی هستند و با استفاده از آن می توان توزین را در وزن های بالاتر انجام داد. باسکول ها از نظر نوع عملکردشان به انواع مختلفی دسته بندی می شوند. این وسیله از نوع سیستم عملکرد در دو نوع دیجیتال و قپان دسته بندی می شود. باسکول های قپان همان باسکول هایی هستند که به صورت سنگی قدیمی بود و به صورت دستی بودند. دقت باسکول های قپان بسیار کم بود و این باسکول ها درصد خطای بالایی دارند. این باسکول ها که با نام های باسکول مکانیکی و باسکول دستی نیز شناخته می شوند ، درصد خطای چند کیلوگرمی داشتند. باسکول های امروزی که باسکول دیجیتال نام دارند دارای قابلیت های ویژه ای می باشند که موجب شده استفاده از باسکول بسیار آسان تر از گذشته باشد. این باسکول ها به صورت برقی هستند و درصد خطای بسیار کمی دارند. این باسکول ها دارای امکانات خاصی هستند که موجب شده بتوان به بهترین شکل از باسکول دیجیتال استفاده کرد. بنابراین درصورتی که به برق دسترسی ندارید می تواند از باسکول قپان استفاده کنید اما در صورتی که می توانید از نیروی برق بهره ببرید بهتر است از باسکول های دیجیتالی استفاده کنید. قیمت باسکول ها مناسب است و برای خرید باسکول حتما به برد آن توجه داشته باشید تا بتوانید باسکول های با کیفیت را از مراکز فروش باسکول تهیه نمایید.

باسکول

باسکول چیست؟

باسکول نوعی ترازوی دیجیتال است که در ظرفیت های بالاتر و ابعاد بزرگ تر از ترازو ها بوده و معمولا برای توزین وزن های بیشتر از 70 کیلورم به کار می رود. باسکول ها برای توزین انسان و حیوان و همچنین بار کامیون ها به کار می رود. کلمه ی باسکول فرانسوی بوده و به معنی پل معلق می باشد. در ابتدا از باسکول برای توزین حیوانات و وسایل نقلی استفاده می شد. اجزای باسکول شامل سه بخش کلی لودسل، نمایشگر و صفحه پلتفرم می باشد که هر یک از این اجزا بسیار با اهمیت هستند و تاثیرات زیادی را در عملکرد باسکول دارند که در ادامه به اجزای باسکول اشاره می کنیم:

 • صفحه پلتفرم

صفحه ی پلتفرم بخشی از باسکول ها است که جسم بر روی آن قرار می گیرد تا توزین برای آن انجام گیرد. این صفحه به صورت معلق بر روی لودسل قرار می گیرد .

 • حسگر وزن یا لودسل

یکی از بخش های مهم و اصلی در باسکول ها ، لودسل های آن می باشد. لودسل وزن جسم توزین شده را به صفحه ی نمایش ارسال می کند.

 • نمایشگر وزن

نمایشگر وزن ، وزن اجسام را به صورت عدد نشان می دهد که با مشاهده ی آن می توانیم مقدار وزن را متوجه شویم.

باسکول

انواع باسکول

همان طور که گفتیم باسکول ها در انواع مختلفی توسط تولید کنندگان به تولید می رسند و شامل دسته بندی های مختلفی می شوند. یکی از دسته بندی های باسکول ها بر اساس نوع کارکردشان است. این باسکول ها عبارتند از :

 • باسکول فروشگاهی
 • باسکول صنعتی
 • باسکول باشگاهی
 • باسکول پزشکی
 • باسکول نفرکش
 • باسکول آویز
 • باسکول قپان
 • باسکول دامکش
 • باسکول جاده ای

و...

باسکول فروشگاهی

هر یک از این باسکول ها برای کاربری های مختلفی طراحی شده اند و دارای دقت و ظرفیت های مختلفی می باشند. باسکول های فروشگاهی یکی از انواع باسکول های پر کاربرد هستند، این باسکول ها ضد آب بوده و این دستگاه ها مجهز به چاپگر می باشند. در شیلات ، خرده فروشی ها، فروشگاه ها ، میوه فروشی ها و... از باسکول فروشگاهی استفاده ی زیادی می شود. این نوع باسکول ها در ظرفیت های مختلف به فروش می رسد و می توانید خرید باسکول را در ظرفیت و دقت مورد نظر تهیه نمایید. برای خرید باسکول باید به مشخصات آن دقت داشته باشید و قابلیت های آن را بدانید و حتما باسکول را بر اساس کارایی مورد نظر تهیه کنید زیرا در غیر این صورت برای شما کاربرد مناسبی نخواهد داشت. به دلیل این که باسکول یکی از لوازمی است که به صورت مدام مورد استفاده قرار می گیرد باید دارای کیفیت بالایی باشد.

خرید باسکول با بهترین قیمت

خرید باسکول را از معتبرترین مراکز فروش باسکول انجام دهید تا خرید مطمئنی داشته باشید. در صورت تمایل می توانید خرید باسکول با بهترین قیمت را به صورت اینترنتی انجام دهید و آن را به راحتی تهیه کنید و نیازی به مراجعه به فروشگاه فیزیکی را نداشته باشید. پس از آشنایی با باسکول ها می توانید در جهت خرید باسکول اقدام نمایید.ب اید توجه کنید که قیمت باسکول و مشخصات و کیفیت آن ها یکی نمی باشد. با خرید باسکول مورد نیاز خود می توانید از ان وسیله استفاده ی کاربردی داشته باشید. خرید اینترنتی باسکول به شما اجازه می دهد در هر زمان و هر مکان اقدام به تهیه ی باسکول نمایید.

باسکول

فروش باسکول در انواع مختلف

فروش باسکول ها در انواع مختلف و مخصوص برای مشاغل مختلف در نظر گرفته شده است بنابراین اگر به فروشگاه ها مراجعه کنید با تنوع باسکول ها از نظر دقت،ظرفیت، برند، کیفیت، امکانات و... روبرو خواهید شد و با تصمیم گیری صحیح می توانید انواع باسکول مورد نظرتان را به راحتی فراهم نمایید. فروش باسکول در انواع مختلف به صورت اینترنتی این امکان را فراهم می نماید تا مشتریان انتخاب های مختلفی را داشته باشند و بتوانند آسان تر تصمیم گیری نمایند. قیمت باسکول از مولفه های بسیار تاثیر گذار در خرید باسکول می باشد. هر چه میزان امکانات باسکول بیشتر باشد و باسکول مدرن تر باشد، قیمت باسکول افزایش پیدا خواهد کرد. اما باید توجه داشته باشید که قیمت باسکول را ملاک خریدتان قرار ندهید زیرا در صورتی که بر اساس قیمت تنها خرید باسکول را انجام دهید، نمی تاونید استفده ی مناسبی را از این وسیله داشته باشید. بنابراین قمیت باسکول باید بعد از کیفیت و امکانات و ظرفیت دستگاه در نظر گرفته شود. فروش باسکول در انواع مختلف در فروشگاه ها شامل قیمت گذاری مختلفی بوده و در خرید های اینترنتی می توانید به راحتی به قیمت ها دسترسی داشته باشید.

 

1234567