1مجموع 4 خبر

  فروش اقساطی سایپا با بهترین خدمات

  مجموعۀ هونامیک تجارت از مراکز معتبر فروش اقساطی سایپا است که انواع خودرو ها از جمله خودرو های سایپا را ارائه می کند. فروش اقساطی سایپا توسط این مجموعه با قیمت بسیار مناسب ارائه می شود >> ادامه مطلب

  لاستیک کومهو اورجینال

  فروشگاه چرخ و یدک از معتبرترین مراکز فروش لاستیک کومهو است که انواع تایر های کومهو را در مدل های مختلف ارائه می نماید. >> ادامه مطلب

  لاستیک نکسن اصلی

  فروش لاستیک نکسن توسط مجموعۀ چرخ و یدک به صورت مستقیم و با قیمت ارزان انجام می گیرد و مشتریان گرامی می توانند بدون نیاز به مراجعه ی حضوری و از طریق سایت خریدشان را انجام دهند. >> ادامه مطلب

  لاستیک دانلوپ

  خرید لاستیک سواری دانلوپ بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته و لاستیک دانلوپ توانسته تمامی نیاز مصرف کنندگان به یک لاستیک خوب و با کیفیت را تامین نماید. >> ادامه مطلب
1مجموع 4 خبر

لاستیک یکی از قطعات خودرو است که در برند های مختلفی در بازار ارائه می شود. لاستیک ها در انواع مختلف با توجه به خودرو های مختلف طراحی شده اند و برای خرید لاستیک باید دقت داشته باشید که مدل انتخابی مناسب با اتومبیل شما باشد  با تجه به شرایط رانندگی مدنظر شما باشد. تایر ها توسط شرکت های تایرسازی به تولید رسیده و هر یک از شرکت ها استاندارد هایی را برای تولید محصولاتشان در نظر گرفته اند. کمپانی های معتبر تایرساز با در نظر گرفتن مواد اولیه ی مرغوب ، به تولید تایر می پردازند. برند های معتبری همچون لاستیک پیرلی، لاستیک میشلن، لاستیک دانلوپ، لاستیک بریجستون، لاستیک بارز، لاستیک نکسن، یزد تایر و... از انواع برند های داخلی و خارجی بسیار پر فروش می باشند. لاستیک ها در انواع داخلی دارای قیمت پایین تری نسبت به لاستیک های وارداتی می باشند زیرا قیمت لاستیک ها در انواع واراتی به دلیل نرخ ارز و هزینه واردات و ورود ، بالاتر از نمونه های داخلی می باشد. در صورتی که به مراکز فروش لاستیک مراجعه کنید ، با انواع برند ها روبرو خواهید شد که لازم است پیش از خریدتان اطلاعاتی را در این زمینه به دست آورید.

لاستیک

لاستیک خودرو چیست؟

لاستیک ها به طور کلی در انواع بادی و غیر بادی می باشند که تایر های بادی از انواع تایر هایی هستند که مناسب برای خودرو ها هستند. تایر های بادی نیز به دو دسته ی تایر تیوبلس و تایر رادیال دسته بندی می شوند. تایر های تیوب دار را تایر بایاس می نامند و تایر های تیوبلس را تایر رادیال که هر یک دارای طراحی مختلفی می باشد. لاستیک خودرو از اجزای آج ، منجید، بدنه، طوقه در ظاهر تشکیل شده است. ترکیبات ساخت تایر ها تا حدودی هم یکدیگر متفاوت است و همین موجب شده که کیفیت لاستیک ها یکسان نباشد.

ویژگی های لاستیک

لاستیک باید توانایی حمل بار ، ترمزگیری مناسب و جذب ضربات وارده به چرخ و انتقال گشتاور را داشته باشد. همچنین موارد دیگری مانند فرمان پذیر خوب، مصرف سوخت کمتر، لرزش، صدای کم، ثبات شکل از ویژگی های یک لاستیک مناسب می باشد. یکی از موارد مهم در خرید لاستیک ، دوام و ایمنی بالایی آن می باشد. لاستیک بخش مهمی از شاسی اتومبیل است که به صورت حلقه در اطراف چرخ ها قرار دارد. با استفاده از لاستیک خودرو قابلیت حرکت داشته و چرخ ها آسیب نخواهند دید بنابراین این قطعه به منظور حفاظت از رینگ خودرو به کار می رود و باعث عملکرد بهتر آن می شود. این قطعه همواره در مجاورت سطح زمین قرار دارد و در محیط های مختلف استفاده می شود بنابراین باید مقاومت بسیار بالایی داشته باشد تا بتواند کاربردی واقع شود. لاستیک ها بخش زیادی از فشار های جاده ای و ضربات وارده را جذب می کنند بنابراین تایر از باد پر می شود که بتواند در مقابل این فشار ها مقاوم باشد. همچنین دارای فرمان پذیر خوبی باشد و در کنار آن صدای کمی داشته باشد.

خرید لاستیک با کیفیت بالا

برای خرید لاستیک باید آن را در نوع مرغوب و با کیفیت خریداری نمایید. شرکت های تایرسازی محصولاتی با سطح کیفی مختلف را عرضه می کند و به همین دلیل انتخاب یک برند تولیدی خوب بسیار مهم است تا بتوان تایر های با کیفیتی را خریداری نمود. برند های مطرح در جهان را مصرف کنندگان می شناسند و کیفیت این محصولات ثابت شده است و به همین دلیل است که برند های با کیفیت همواره مشتریان خود را دارند. اما انواع لاستیک ها با برند های ناشناخته و تقلبی دارای کیفیت بسیر پایینی هستند که موجب می شود شما نتوانید کارایی مفیدی را از لاستیک مشاهده کنید و در نهایت برای شما هزینه های زیادی خواهد داشت. همچنین هزینه های جانبی به واسطه ی استفاده از لاستیک های بی کیفیت ایجاد خواهد شد در صورتی که با خرید لاستیک های با کیفیت شما یکبار هزینه خواهید کرد و تا سال ها نیاز به خرید مجدد نخواهید داشت. همچنین تایر های با کیفیت رانندگی ایمن را ایجاد می نمایند.

لاستیک

فروش لاستیک به صورت آنلاین

در خرید اینترنتی لاستیک ، شما آسان ترین خرید را خواهید داشت. فروشگاه های زیادی فروش اینترنتی را انجام می دهند تا بتوانند محصولاتشان را به مشتریان عرضه کنند. در روش خرید اینترنتی ، خریداران لاستیک در زمان کوتاه می توانند خرید لاستیک را انجام دهند و خریدشان را از هر جایی انجام دهند تا محصولات درب منزل ارسال شود. این نوع خرید می تواند در کوتاه ترین زمان باشد که شیوه ی آسانی بخصوص برای افرادی که به فروشگاه ها دسترسی ندارند ، می باشد. قیمت لاستیک در خرید های اینترنتی مشخص است و لازم به پرسیدن تک تک قیمت ها از فروشنده نخواهید بود همچنین اطلاع لازم نیز در کنار محصول درج شده است. متاسفانه به دلیل وجود کلاهبردارانی که محصولات بی کیفیت را عرضه می کنند ،برخی از افراد برای خرید لاستیک به صورت اینترنتی دچار شک و تردید می شوند و گاها تصمیم گیری بسیار دشوار خواهد بود اما برای خرید ایمن باید از سابقه ی فروشنده اطلاع داشته باشید و فروشندگان معتبر و نمایندگی های مجاز را انتخاب کنید تا بتوانید خرید لاستیک را با اطمینان انجام دهید و محصولات با کیفیت را دریافت نمایید.

لاستیک

قیمت لاستیک

لاستیک از قطعات اصلی و مهم در خودرو است که در خرید آن بایدبسیار هوشمندانه عمل کنید. قیمت لاستیک متاثر از فاکتور های مختلف می باشد. برند ، نوع ، کیفیت، مدل ، نوع ساخت و... در قیمت لاستیک تاثیر گذارد . هر یک از مولفه های موثر در قیمت لاستیک ، می توانند قیمت را تعیین کنند و برای انتخاب و خرید لاستیک باید با توجه به برند و مشخصات فنی تایر ، آن را تهیه نمایید. خرید لاستیک نیاز به دقت بالایی دارد که در صورت عدم آگاهی کافی در این زمینه می توانید از افراد متخصص کمک بگیرید تا بتوانید بهترین تایر را تهیه نمایید. مجموعه های فروش اینترنیت نیزبه شما مشاوره می دهند  می توانید از اطلاعات این متخصصین نیز بهره ببرید البته دقت کنید که فروشگاه اینترنتی مورد نظر دارای اعتبار و سابقه ی بالایی باشد.

1234567